środa, 3 kwietnia 2013

:)

Hej Wszystkim  .
Nie pisałam dość długo , bo przez ostatni czas zastanawiałam się czy ktoś wogóle czyta moje posty . Nie mam żadnych komentarzy od Was ani nic .  Trochę mnie to martwi , bo może robię coś źle a Wy nawet mi o tym nie powiecie. Jestem otwarta na krytykę i sądzę , że pomoc z Waszej strony bardzo by mi pomogła w dalszym prowadzeniu bloga . Wasza motywacja jest dla mnie bardzo ważna !
No dobra juz nie bede plotła głupstw, bo może tak jak mówiłam tzn. pisaław wyżej nikt tego nie przeczyta .

Teraz powiem Wam troche Co u mnie.
Święta  .. ?  Hmm .  zleciały tak szybko , że prawdo mówiąc nawet ich nie odczułam  .!
Świetnie się bawiłam przy lepieniu ZAJĄCA WIELKANOCNEGO i to z śniegu ! Wyobrażacie sobie  ? ! To były moje pierwsze takie świeta z śniegiem ! A wam jak minęły te dni ?

Trochę taki śmieszny jest ! :)  I jedno zdjęcie świąteczne ! ;*

Pozdrawiam M  ;*