Hej Wszystkim .
Nie pisałam dość długo , bo przez ostatni czas zastanawiałam się czy ktoś wogóle czyta moje posty . Nie mam żadnych komentarzy od Was ani nic . Trochę mnie to martwi , bo może robię coś źle a Wy nawet mi o tym nie powiecie. Jestem otwarta na krytykę i sądzę , że pomoc z Waszej strony bardzo by mi pomogła w dalszym prowadzeniu bloga . Wasza motywacja jest dla mnie bardzo ważna !
No dobra juz nie bede plotła głupstw, bo może tak jak mówiłam tzn. pisaław wyżej nikt tego nie przeczyta .
Teraz powiem Wam troche Co u mnie.
Święta .. ? Hmm . zleciały tak szybko , że prawdo mówiąc nawet ich nie odczułam .!
Świetnie się bawiłam przy lepieniu ZAJĄCA WIELKANOCNEGO i to z śniegu ! Wyobrażacie sobie ? ! To były moje pierwsze takie świeta z śniegiem ! A wam jak minęły te dni ?
Trochę taki śmieszny jest ! :) I jedno zdjęcie świąteczne ! ;*
Pozdrawiam M ;*


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz