środa, 3 kwietnia 2013

:)

Hej Wszystkim  .
Nie pisałam dość długo , bo przez ostatni czas zastanawiałam się czy ktoś wogóle czyta moje posty . Nie mam żadnych komentarzy od Was ani nic .  Trochę mnie to martwi , bo może robię coś źle a Wy nawet mi o tym nie powiecie. Jestem otwarta na krytykę i sądzę , że pomoc z Waszej strony bardzo by mi pomogła w dalszym prowadzeniu bloga . Wasza motywacja jest dla mnie bardzo ważna !
No dobra juz nie bede plotła głupstw, bo może tak jak mówiłam tzn. pisaław wyżej nikt tego nie przeczyta .

Teraz powiem Wam troche Co u mnie.
Święta  .. ?  Hmm .  zleciały tak szybko , że prawdo mówiąc nawet ich nie odczułam  .!
Świetnie się bawiłam przy lepieniu ZAJĄCA WIELKANOCNEGO i to z śniegu ! Wyobrażacie sobie  ? ! To były moje pierwsze takie świeta z śniegiem ! A wam jak minęły te dni ?

Trochę taki śmieszny jest ! :)  I jedno zdjęcie świąteczne ! ;*

Pozdrawiam M  ;*

wtorek, 26 marca 2013

forever young ;)

Nienawidzę tak męczących dni jak ten dzisiejszy. Totalny zapiernicz mam, nie ogarniam nic co się wokół mnie dzieje, nie ogarniam siebie i przede wszystkim ludzi którzy otaczają mnie na siłę jak bym kogokolwiek obchodziła. Znów powiedziałam niewłaściwej osobie parę słów za dużo, ciekawe czy wykotrzysta to przeciwko mie . Nie nawidzę chamstwa Cześć .!



!. I <3 Y .!











To nie jest tak ,że się nie oddzywan bo nie chcę. Wręcz odwrotnie.
Mam wielka ochote  zTobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boje się ,że 
widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz ; 
"Kurde nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę żeby nie było jej przykro"


poniedziałek, 25 marca 2013

never look back .!

Nie można naprawdę pokochać w ciągu dwóch dni. To uczucie może zapalić się szybko, lecz prawdziwa miłość potrzebuje czasu, by przerodzić się w silny i trwały związek.






Zabawne, jak instynktownie pragniemy wierzyć, że wszystko będzie dobrze.










Samotność byłaby idealnym stanem, gdyby można było wybrać sobie ludzi, których się uniknie.

niedziela, 24 marca 2013

i do przodu .


Hej . Nie pisałam bo zastanawiałam się nad tym co mam napisać zbierałam się do tego posta z 10 razy juz ale za każdym razem przemawiało przezemnie zmęczenie i odpuszczałam, jednak dziś zebrałam siły i piszę ;) Ostatnie dni były dla mnie ciężkie ... Pożądki, zakupy, brak czasu dla siebie ;/ Czego bardzo nie lubie ... 

Dziś wstawię pare fotek, które zrobiłam przez ostatnie dni ;) 





*Dziś poznałam nową stronę życia.*Znalazłam miejsce, o którym nie miałam pojęcia.*Wyobrażałam go sobie, ale nie sądziłam, że jest tam tak cudownie.*Wśród wielkiego zgiełku i tłumu zabieganych ludzi…tam znalazłam ciszę.*Dookoła tylko spokój i najnormalniejsi ludzie na świecie.*Nie trzeba mieć pozycji w grupie.*Żadnych kłamstw, uśmiechania się na siłę.*Tam będę mogła uciec od wszystkich problemów.*Po trzech latach wśród oszustów, przemocy i odpłacania długów, mogę powrócić do swojego, normalnego życia.

piątek, 22 marca 2013

:))




Paczka ;D

Właśnie dostałam paczkę na, którą oczekiwałam .  KOSMETYKI ! To jest to co uwielbia każda z nas  ;)

PACZKA ZAWIERAŁA ;))
1. Podkład - Very Me Smoothie



2. Krem do ciała - Delicacy


3. Anti Pespirant - Nature Secrets



4. Szampon - Hair X


 5. Oczyszczająca maseczka  - Pure Skin





6. Nawilżająca maseczka do twarzy - Essentials ;))



7. Woda toaletowa - Air
Jak się Wam podobają moje kosmetyki  ?  ;)) Pozdrawiam M ;*

Must Have Fashion :))

Hej  ;) Co jest waszym Must Have tej wiosny ?  ;D Bo ja Stawiam na piękne jaskrawe kolorki :)



Już nie mogę się doczekać  kiedy założę moja Kurteczkę ;)
Kupiłam ja w tamtym roku  i jestem z niej bardzo zadowolona, bo służy mi aż do dzisiaj  :))
 Sweterek zakupiłam z jakiś tydzień temu, jeszcze nie miałam go na go  na sobie , ale szykuje się na  to aby go z czymś szykownym zestawić :)


Mam nadzieję, że Wam się podoba  ! Czekam na Wasze komentarze te dobre i te złe ;)




czwartek, 21 marca 2013

Wieczór ;))

Hejka  ;)
Co tam porabiacie  ? 
Jak mija wieczorek  ? ; p
U mnie spoko, spoko nie narzekam . Siedzę przed telewizorkiem i zajadam sie ciasteczkami i popijam herbatka  ;D
Za oknem cały czas pada śnieg , brr ;/  i na dodatek jest zimno  ..! Chcę juz wiosnę, bo choć ustawowo juz jest to ani śladu po niej ;/

Pozdrawiam i miłego wieczorku M  ;*

NO TO ZACZYNAMY :)


Moje imię to Marta :] Mam 19 lat , i chcę pisać  bloga  . Nie mam na niego jeszcze jakiegokolwiek pomysłu , bo nigdy dotąd wcześniej nie robiłam takich rzeczy  ale postanowiłam, że czas na zmiany . Nie chcę się nudzić  całymi dniami przed telewizorem wiec postanowiłam że będę pisać . O czym  ?  To się okaże . Zazwyczaj postaram się pisać o wszystkim. O tym co przeżywam i o tym co myślę . Mam nadzieję, że będzie wam się podobać .


A TYMCZASEM WIOSNO PRZYBYWAJ !!!