Hej Wszystkim .
Nie pisałam dość długo , bo przez ostatni czas zastanawiałam się czy ktoś wogóle czyta moje posty . Nie mam żadnych komentarzy od Was ani nic . Trochę mnie to martwi , bo może robię coś źle a Wy nawet mi o tym nie powiecie. Jestem otwarta na krytykę i sądzę , że pomoc z Waszej strony bardzo by mi pomogła w dalszym prowadzeniu bloga . Wasza motywacja jest dla mnie bardzo ważna !
No dobra juz nie bede plotła głupstw, bo może tak jak mówiłam tzn. pisaław wyżej nikt tego nie przeczyta .
Teraz powiem Wam troche Co u mnie.
Święta .. ? Hmm . zleciały tak szybko , że prawdo mówiąc nawet ich nie odczułam .!
Świetnie się bawiłam przy lepieniu ZAJĄCA WIELKANOCNEGO i to z śniegu ! Wyobrażacie sobie ? ! To były moje pierwsze takie świeta z śniegiem ! A wam jak minęły te dni ?
Trochę taki śmieszny jest ! :) I jedno zdjęcie świąteczne ! ;*
Pozdrawiam M ;*
Nie ma drugiego człowieka takiego jak JA. Jestem jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa, całkowicie oryginalna i niepowtarzalna. Nie wierzysz w to, ale naprawdę nie ma żadnego drugiego takiego jak JA. ;)) M !
środa, 3 kwietnia 2013
wtorek, 26 marca 2013
forever young ;)
Nienawidzę tak męczących dni jak ten dzisiejszy. Totalny zapiernicz mam, nie ogarniam nic co się wokół mnie dzieje, nie ogarniam siebie i przede wszystkim ludzi którzy otaczają mnie na siłę jak bym kogokolwiek obchodziła. Znów powiedziałam niewłaściwej osobie parę słów za dużo, ciekawe czy wykotrzysta to przeciwko mie . Nie nawidzę chamstwa Cześć .!
!. I <3 Y .!
To nie jest tak ,że się nie oddzywan bo nie chcę. Wręcz odwrotnie.
Mam wielka ochote zTobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boje się ,że
widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz ;
"Kurde nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę żeby nie było jej przykro"
♥
poniedziałek, 25 marca 2013
never look back .!
Nie można naprawdę pokochać w ciągu dwóch dni. To uczucie może zapalić się szybko, lecz prawdziwa miłość potrzebuje czasu, by przerodzić się w silny i trwały związek.
Zabawne, jak instynktownie pragniemy wierzyć, że wszystko będzie dobrze.
Samotność byłaby idealnym stanem, gdyby można było wybrać sobie ludzi, których się uniknie.
Zabawne, jak instynktownie pragniemy wierzyć, że wszystko będzie dobrze.
Samotność byłaby idealnym stanem, gdyby można było wybrać sobie ludzi, których się uniknie.
niedziela, 24 marca 2013
i do przodu .
Hej . Nie pisałam bo zastanawiałam się nad tym co mam napisać zbierałam się do tego posta z 10 razy juz ale za każdym razem przemawiało przezemnie zmęczenie i odpuszczałam, jednak dziś zebrałam siły i piszę ;) Ostatnie dni były dla mnie ciężkie ... Pożądki, zakupy, brak czasu dla siebie ;/ Czego bardzo nie lubie ...
Dziś wstawię pare fotek, które zrobiłam przez ostatnie dni ;)
*Dziś poznałam nową stronę życia.*Znalazłam miejsce, o którym nie miałam pojęcia.*Wyobrażałam go sobie, ale nie sądziłam, że jest tam tak cudownie.*Wśród wielkiego zgiełku i tłumu zabieganych ludzi…tam znalazłam ciszę.*Dookoła tylko spokój i najnormalniejsi ludzie na świecie.*Nie trzeba mieć pozycji w grupie.*Żadnych kłamstw, uśmiechania się na siłę.*Tam będę mogła uciec od wszystkich problemów.*Po trzech latach wśród oszustów, przemocy i odpłacania długów, mogę powrócić do swojego, normalnego życia.
piątek, 22 marca 2013
Paczka ;D
1. Podkład - Very Me Smoothie
2. Krem do ciała - Delicacy
3. Anti Pespirant - Nature Secrets
4. Szampon - Hair X
5. Oczyszczająca maseczka - Pure Skin
6. Nawilżająca maseczka do twarzy - Essentials ;))
Jak się Wam podobają moje kosmetyki ? ;)) Pozdrawiam M ;*
Must Have Fashion :))
Hej ;) Co jest waszym Must Have tej wiosny ? ;D Bo ja Stawiam na piękne jaskrawe kolorki :)
Już nie mogę się doczekać kiedy założę moja Kurteczkę ;)
Kupiłam ja w tamtym roku i jestem z niej bardzo zadowolona, bo służy mi aż do dzisiaj :))
Sweterek zakupiłam z jakiś tydzień temu, jeszcze nie miałam go na go na sobie , ale szykuje się na to aby go z czymś szykownym zestawić :)
Mam nadzieję, że Wam się podoba ! Czekam na Wasze komentarze te dobre i te złe ;)
Już nie mogę się doczekać kiedy założę moja Kurteczkę ;)
Kupiłam ja w tamtym roku i jestem z niej bardzo zadowolona, bo służy mi aż do dzisiaj :))
Sweterek zakupiłam z jakiś tydzień temu, jeszcze nie miałam go na go na sobie , ale szykuje się na to aby go z czymś szykownym zestawić :)
Mam nadzieję, że Wam się podoba ! Czekam na Wasze komentarze te dobre i te złe ;)
czwartek, 21 marca 2013
Wieczór ;))
Hejka ;)
Co tam porabiacie ?
Jak mija wieczorek ? ; p
U mnie spoko, spoko nie narzekam . Siedzę przed telewizorkiem i zajadam sie ciasteczkami i popijam herbatka ;D
Za oknem cały czas pada śnieg , brr ;/ i na dodatek jest zimno ..! Chcę juz wiosnę, bo choć ustawowo juz jest to ani śladu po niej ;/
Pozdrawiam i miłego wieczorku M ;*
Co tam porabiacie ?
Jak mija wieczorek ? ; p
U mnie spoko, spoko nie narzekam . Siedzę przed telewizorkiem i zajadam sie ciasteczkami i popijam herbatka ;D
Za oknem cały czas pada śnieg , brr ;/ i na dodatek jest zimno ..! Chcę juz wiosnę, bo choć ustawowo juz jest to ani śladu po niej ;/
NO TO ZACZYNAMY :)
Moje imię to Marta :] Mam 19 lat , i chcę pisać bloga . Nie mam na niego jeszcze jakiegokolwiek pomysłu , bo nigdy dotąd wcześniej nie robiłam takich rzeczy ale postanowiłam, że czas na zmiany . Nie chcę się nudzić całymi dniami przed telewizorem wiec postanowiłam że będę pisać . O czym ? To się okaże . Zazwyczaj postaram się pisać o wszystkim. O tym co przeżywam i o tym co myślę . Mam nadzieję, że będzie wam się podobać .
A TYMCZASEM WIOSNO PRZYBYWAJ !!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






















