wtorek, 26 marca 2013

forever young ;)

Nienawidzę tak męczących dni jak ten dzisiejszy. Totalny zapiernicz mam, nie ogarniam nic co się wokół mnie dzieje, nie ogarniam siebie i przede wszystkim ludzi którzy otaczają mnie na siłę jak bym kogokolwiek obchodziła. Znów powiedziałam niewłaściwej osobie parę słów za dużo, ciekawe czy wykotrzysta to przeciwko mie . Nie nawidzę chamstwa Cześć .!



!. I <3 Y .!











To nie jest tak ,że się nie oddzywan bo nie chcę. Wręcz odwrotnie.
Mam wielka ochote  zTobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boje się ,że 
widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz ; 
"Kurde nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę żeby nie było jej przykro"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz