Nienawidzę tak męczących dni jak ten dzisiejszy. Totalny zapiernicz mam, nie ogarniam nic co się wokół mnie dzieje, nie ogarniam siebie i przede wszystkim ludzi którzy otaczają mnie na siłę jak bym kogokolwiek obchodziła. Znów powiedziałam niewłaściwej osobie parę słów za dużo, ciekawe czy wykotrzysta to przeciwko mie . Nie nawidzę chamstwa Cześć .!
!. I <3 Y .!
To nie jest tak ,że się nie oddzywan bo nie chcę. Wręcz odwrotnie.
Mam wielka ochote zTobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boje się ,że
widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz ;
"Kurde nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę żeby nie było jej przykro"
♥


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz