Już nie mogę się doczekać kiedy założę moja Kurteczkę ;)
Kupiłam ja w tamtym roku i jestem z niej bardzo zadowolona, bo służy mi aż do dzisiaj :))
Sweterek zakupiłam z jakiś tydzień temu, jeszcze nie miałam go na go na sobie , ale szykuje się na to aby go z czymś szykownym zestawić :)
Mam nadzieję, że Wam się podoba ! Czekam na Wasze komentarze te dobre i te złe ;)





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz