piątek, 22 marca 2013

Must Have Fashion :))

Hej  ;) Co jest waszym Must Have tej wiosny ?  ;D Bo ja Stawiam na piękne jaskrawe kolorki :)



Już nie mogę się doczekać  kiedy założę moja Kurteczkę ;)
Kupiłam ja w tamtym roku  i jestem z niej bardzo zadowolona, bo służy mi aż do dzisiaj  :))
 Sweterek zakupiłam z jakiś tydzień temu, jeszcze nie miałam go na go  na sobie , ale szykuje się na  to aby go z czymś szykownym zestawić :)


Mam nadzieję, że Wam się podoba  ! Czekam na Wasze komentarze te dobre i te złe ;)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz