Moje imię to Marta :] Mam 19 lat , i chcę pisać bloga . Nie mam na niego jeszcze jakiegokolwiek pomysłu , bo nigdy dotąd wcześniej nie robiłam takich rzeczy ale postanowiłam, że czas na zmiany . Nie chcę się nudzić całymi dniami przed telewizorem wiec postanowiłam że będę pisać . O czym ? To się okaże . Zazwyczaj postaram się pisać o wszystkim. O tym co przeżywam i o tym co myślę . Mam nadzieję, że będzie wam się podobać .
A TYMCZASEM WIOSNO PRZYBYWAJ !!!


postawiłabym na inną czcionkę, bo nieczytelnie trochę jest i na jaśniejsze kolory bloga :)pozdrawiam
OdpowiedzUsuń