czwartek, 21 marca 2013

NO TO ZACZYNAMY :)


Moje imię to Marta :] Mam 19 lat , i chcę pisać  bloga  . Nie mam na niego jeszcze jakiegokolwiek pomysłu , bo nigdy dotąd wcześniej nie robiłam takich rzeczy  ale postanowiłam, że czas na zmiany . Nie chcę się nudzić  całymi dniami przed telewizorem wiec postanowiłam że będę pisać . O czym  ?  To się okaże . Zazwyczaj postaram się pisać o wszystkim. O tym co przeżywam i o tym co myślę . Mam nadzieję, że będzie wam się podobać .


A TYMCZASEM WIOSNO PRZYBYWAJ !!!


1 komentarz:

  1. postawiłabym na inną czcionkę, bo nieczytelnie trochę jest i na jaśniejsze kolory bloga :)pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń